Cersanit

Przedstawiciel handlowy Poznań, woj. wielkopolskie

Twój zakres zadań

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych kontaktów na wyznaczonym terenie
  • Zarządzanie siecią punktów sprzedaży detalicznej
  • Regularne, cykliczne wizyty handlowe zgodnie z przyjętą strategią
  • Realizacja planów sprzedażowych i marżowych
  • Zarządzanie ekspozycją produktów w salonach Klientów
  • Monitorowanie bieżących działań konkurencji oraz aktualnych trendów w branży
  • Wdrażanie w punkach sprzedaży programów promocyjno-marketingowych
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego (min. 2 lata)
  • Łatwość nawiązywania długotrwałych relacji z Klientem
  • Umiejętność wykorzystywania technik sprzedaży i negocjacji
  • Rzetelność, obowiązkowość i komunikatywność
  • Nastawienie na rozwój i realizację celów
  • Dobra znajomości pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość branży wyposażenia łazienek/ budowlanej będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Stałe wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • Wysoką samodzielność w działaniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji
  • Jasny, oparty o cele system premiowy
  • Kartę sportową, opiekę medyczną i ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne)
  • Samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia

Numer oferty: CSA00687