Cersanit

Starszy specjalista ds. księgowości

Twój zakres zadań

  • Wsparcie w przygotowaniu danych do sprawozdań finansowych
  • Przygotowywanie wybranych sprawozdań na potrzeby instytucji zewnętrznych
  • Sporządzanie zestawień z analiz kont oraz innych danych finansowych na potrzeby audytorów zewnętrznych
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi
  • Współpraca z zespołem w bieżących zadaniach oraz z innymi działami w firmie

Nasze oczekiwania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w księgowości, w tym preferowane w obszarze sprawozdawczości
  • Praktyczną i teoretyczną wiedzę zasad rachunkowości oraz przepisów podatkowych (VAT, CIT)
  • Wykształcenia wyższe kierunkowe lub ukończone kursy z zakresu księgowości
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2
  • Dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy

  • Stałe wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji- jasno określone ścieżki awansu
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i naukę języków obcych w godzinach pracy
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, krótsze piątki – dłuższe weekendy
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Numer oferty: CSA00693