Cersanit

Kielce

BI Developer

Twój zakres zadań

Zapewnienie rozwoju oraz utrzymania działań systemów Business Intelligence poprzez:

  • Projektowanie i tworzenie zaawansowanych rozwiązań analitycznych
  • Tworzenie analiz i rekomendacji technicznych w obrębie systemu BI
  • Integrowanie danych z wielu źródeł i systemów
  • Opieka i rozwój aktualnych środowisk BI
  • Testowanie tworzonego oprogramowania
  • Zapewnienie zgodności tworzonych rozwiązań z wymaganiami bezpieczeństwa
  • Bieżące wsparcie użytkowników systemów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w analizie danych lub systemach Business Intelligence – minimum 3 lata
  • Umiejętności projektowania i optymalizacji modeli danych w SQL / Power BI
  • Dobra znajomość SQL, Power Query i relacyjnych baz danych
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację i czytanie dokumentacji technicznej
  • Analitycznego myślenia, szybkiego wyciągania wniosków i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności i umiejętności pracy z harmonogramem

W zamian oferujemy

  • Współpracę w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Udział w wielu ciekawych projektach wdrożeniowych i rozwojowych.
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i wysoką samodzielność w działaniu.
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • Możliwość nauki języków obcych w godzinach pracy
  • Pakiet benefitów socjalnych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe) na preferencyjnych warunków
  • ZFŚS – „wczasy pod gruszą”, dofinansowanie do świąt
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy
  • Krótsze piątki – dłuższe weekendy

Numer oferty: CSA00655