Cersanit

Master Data Specialist

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie stosowania przyjętych zasad dotyczących danych podstawowych podczas procesu tworzenia, modyfikacji i monitorowania danych
  • Odpowiedzialność za zgodność powierzonego obszaru z przyjętymi zasadami raportowania
  • Nadzór i udoskonalanie narzędzi związanych z obszarem danych podstawowych
  • Zarządzanie procesem przetwarzania danych oraz konsultacje, mające na celu wsparcie procesów biznesowych i raportowych
  • Monitorowanie oraz podnoszenie jakości danych podstawowych przetwarzanych w organizacji
  • Utrzymywanie kontaktu oraz wsparcie klienta wewnętrznego

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie z procesami przetwarzania danych oraz wiedza z zakresu baz danych
  • Analityczna, praktyczna znajomości MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wysokie zdolności analityczne, myślenie procesowe oraz dbałość o szczegóły
  • Komunikatywność oraz umiejętność współpracy

Mile widziane

  • Znajomość SQL i/lub Power Query
  • Znajomość Power BI lub innego narzędzia pozwalającego na sprawną analizę danych
  • Znajomość języka rosyjskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o zasięgu międzynarodowym
  • Stałe wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i naukę języków obcych w godzinach pracy
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, krótsze piątki – dłuższe weekendy

Numer oferty: CSA00723