Cersanit

Specjalista ds. marketingu handlowego

Twój zakres obowiązków

  • Stałe wsparcie działów marketingu i sprzedaży w akcjach promocyjnych i handlowych
  • Zarządzanie projektami w obszarze marketingu handlowego oraz akcjami marketingowymi
  • Zarządzanie siecią ekspozycji w rynku , w celu stałego podnoszenia efektywności ekspozycji
  • Bieżąca współpraca z podwykonawcami w zakresie realizacji powierzonych zadań
  • Przygotowywanie i nadzór nad dokumentacją z powierzonego obszaru

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1.
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne, komunikacyjne oraz współpracy z zespołem i innymi działami
  • Umiejętność terminowej pracy z harmonogramem oraz nastawienie na realizację celów
  • Znajomość branży sanitarnej oraz zainteresowanie marketingiem będzie dodatkowych atutem

Oferujemy

  • Stałe wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia
  • Otwartość na Twoje pomysły i sugestie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do szkoleń i naukę języków obcych w godzinach pracy
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, krótsze piątki – dłuższe weekendy
  • Pakiet socjalny: dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Numer oferty: CSA00717