Cersanit

Specjalista ds. planowania

Twój zakres obowiązków:

  • Planowanie i kontrola wykonania produkcji płytek i dekoracji zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Monitorowanie poziomu zmienności popytu i podejmowanie działań optymalizacyjnych po stronie planu produkcji
  • Przygotowanie raportów i analiz zgodnie z wewnętrznymi standardami
  • Optymalizacja stanów magazynowych oraz wartości kapitału pracującego
  • Zbieranie i potwierdzanie prognoz sprzedaży
  • Prowadzenie działań mających na celu doskonalenie procesu planowania
  • Udział w przygotowaniu budżetów sprzedażowych i produkcyjnych
  • Bieżąca współpraca z innymi działami, m.in. z działami: sprzedaży, marketingu, produkcji

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w obszarze planowania produkcji
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej komunikatywnym
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • Wiedza z zakresu organizacji i zarządzania procesami planowania produkcji
  • Wysokie zdolności analityczne
  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do częstych wyjazdów służbowych

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w jednej z wiodących firm na rynku międzynarodowym.
  • Współpracę z ekspertami w swojej dziedzinie i uczenia się od najlepszych.
  • Wsparcie zespołu na każdym etapie zatrudnienia.
  • Możliwość dofinansowania szkoleń i naukę języków obcych w godzinach pracy.
  • System premiowy oparty o cele.
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy, krótsze piątki – dłuższe weekendy.
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenia grupowe).
  • ZFŚS: dofinansowanie do wczasów, dodatki świąteczne.

Numer oferty: CSA00726